מחפשים בקר איכותי להתקנה על פנלים? הגעתם למקום הנכון!

בקר TENSE קבלים אוטומטי הוא קבל בעל צג LCD עם תצוגה מספרית וגרפית ברמה גבוהה לחיווי זרם מתח וצורת הגל של המתח. הקבל מסוגל לאגור את אנרגיית החשמל ולפרוק אותו על פי פקודות של תוכנה. ניתן לעבוד עם מספר קבלים במקביל ולקבל מידע בזמן אמת על שעות העבודה של כל קבל ובדרך זו לפקח את על המכונות הפועלות בתעשייה שלכם. כיום, ניתן למצוא קבלים איכותיים במיוחד המבצעים ניתוק אוטומטי בטמפרטורות גבוהות במטרה למנוע מהקבלים במבנה שלכם לעבוד בעת שריפה במבנה או מחוץ למבנה.

TENSE קבלים אוטומטי במחיר מהיבואן לצרכן

אם אתם עובדים בתור קבלני בנייה, או מייצרים בעצמכם מערכות לאספקת חשמל, TENSE קבלים אוטומטי יהווה בסיס למערכות רבות שתוכלו להתקין עבור הלקוחות שלכם. הקבל פועל על זרם חילופין הנפוץ בלוחות חשמל במבנים מגורים ומבנים מסחריים. היתרון המרכזי בקבל הוא האפשרות שלכם לשנות תכונות של אספקת החשמל מרחוק ללא צורך להיות במקום בו הוא מותקן. בדרך זו תוכלו לחסוך בזמן העבודה שלכם ולתפעל מספר קבלים במקביל במבנים שונים בהם הם מותקנים ומשמשים אתכם לעבודה השוטפת שלכם.

התאמת הקבל למערכות החשמל במבנה שלכם

על מנת שתוכלו להתאים הקבל האוטומטי לצרכים שלכם, יש לכם אפשרות לבצע הזמנה טלפונית ולקבל ייעוץ מקצועי להזמנת סוג הקבל הנדרש לכם. הקבלים של המותג TENSE המופיעים כאן בקטלוג האתר, עוברים בדיקות איכות קפדניות במיוחד ועומדים בתקנות אירופאיות וישראליות מחמירות ביותר על מנת לוודא שאתם מספקים ללקוחות שלכם ציוד בטיחותי לאספקת החשמל במבנה שלהם. הקבל של TENSE פעיל ב-4 קוודרנטים ויכול להתאים גם למערכות סולאריות מתקדמות.

בקר TENSE קבלים אוטומטי באיכות מעולה

לפרטים נוספים על בקר TENSE קבלים אוטומטי, צרו קשר עם חברת KLS פתרונות חשמל המייבאת לישראל רכיבים איכותיים למערכות חשמל ולוחות חשמל למבנים ולמתקנים תעשייתיים. החברה פועלת בתחום כבר למעלה מ-30 שנים ברציפות ויכולה לספק לכם את כל הרכיבים והחלקים הנדרשים לכם לצורך הקמת מערכות חשמל איכותיות וחזקות לאורך זמן. ההזמנה מתבצעת טלפונית דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ואת הבקר תוכלו לקבל עד לבית העסק שלכם עם שירות משלוחים מהיר ויעיל במיוחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.