מי לא חווה את הרגע המעצבן הזה שבו החשמל נופל בבית מסיבה שאינה ברורה? ובכן זה קורה לכולנו וגם בבתי עסק רבים. הכתובת הראשונה שלנו היא תמיד לוח החשמל העיקרי של הבית. יחד עם זאת מעטים הם אלו שבאמת מבינים מהו תפקידו של לוח החשמל ומהם כל הלחצנים והמתגים המוזרים שמופיעים שם. בפועל מדובר בלוח חשוב ואף מסוכן עבור מי שלא מבין בו, לכן בואו נלמד קצת עליו.

מה מכיל לוח חשמל

כאמור עבור רובנו לוח חשמל בעיקר מכיל את המתג היחיד ההוא שנפל, כשכל השאר למעלה והוא זה שמצביע לנו מה הוריד את כל החשמל בבית. בעצם מדובר במקרה הטוב ביותר, היות ובפועל לוח החשמל מכיל הרבה יותר ובשורה התחתונה עדיף שכלל לא ניגע בו אם אנחנו לא מבינים מה יש בו. הדבר נהיה כפליים חשוב יותר אם מדובר בלוחות חשמל בבית עסק גדול, בבית חולים, בצבא, ברכבת וכך הלאה.

לוח החשמל מכיל קווי חשמל רבים, חוטי חשמל, כבלים, מגענים, לוחות בידוד ועוד. כל מרכיב ומרכיב בו הוא קריטי לתפקוד של לוח החשמל, אשר בפועל שולט על מעגלי החשמל שיש במקום בו אנחנו נמצאים.

איך תדאגו ללוח חשמל תקין

אם מדובר בבית או בעסק שאינו פרטי, סביר כי הקבלן כבר היה אחראי לכך שלוח החשמל יהיה מותקן כראוי. אם מדובר בבית עסק פרטי, או שאתם מעוניינים להפוך את לוח החשמל לבטיחותי יותר – הגעתם למקום הנכון. התאמה נכונה של כל מרכיבי לוח החשמל לסוג העסק וסוג מעגלי החשמל שהעסק מכיל זו פעולה קריטית ביותר שיכולה להגביר בו את רמת הבטיחות, או להפך לדרדר אותו.

ייצור לוחות חשמל עם KLS

הפתרון אם כן ללוח חשמל בטיחותי ותקין הוא כמובן ייצור מותאם שלהם עם חברתנו המקצועית KLS  פתרונות חשמל. לחברה קרוב לשלושה עשורים של פעילות ועבודה מאומצת בתחום החשמל ולנו משפחת לקוחות כה נרחבת, שאפשרה לנו להגדיל את הניסיון שלנו בכל התעשיות והתחומים בארץ. לכן, נוכל לסייע לכם בהתאמת לוח חשמל ייעודי ומדויק לפעילות של העסק.

אם אתם לא בטוחים מה איכותו של לוח החשמל הנוכחי שלכם, צרו עמנו קשר ויחד נשדרג את הלוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.