הרעיון של שימוש בכבל פלסט עבור לוחות חשמל אינו חדש. הוא נמצא בשימוש כבר שנים רבות, אך השפל הכלכלי האחרון והביקוש המוגבר לאנרגיה הפכו אותו לפופולרי שוב. מדובר בפתרון חיוט אידיאלי לכל צורך המספק עמידות רבה ושימוש קל ובטוח. זהו כלי עזר חיוני לכל לוחות החשמל הקיימים כיום ומהווה חלק אינטגרלי בלתי נפרד מכל לוח חשמל שהוא.

המאפיינים הייחודים של כבל פלסט ללוחות חשמל

כבל פלסט ללוחות חשמל מורכב מבידוד גמיש ופלסטיק אשר יצוק סביב מוליך נחושת משומר. מכיוון שהכבל גמיש וקל משקל, הוא אידיאלי לשימוש על לוחות חשמל. הבידוד יכול להתבצע מחומרים שונים, הן תרמופלסטיים והן תרמוסטים. בידוד זה יאפשר שימוש בטוח ונוח וימנע סכנות התחשמלות. כבל פלסט הינו הכבל האיכותי והעמיד ביותר שניתן למצוא כיום ועומד בכל הדרישות של תו התקן של מכון התקנים הישראלי.

למה משמש כבל פלסט ללוחות חשמל

כבל פלסט ללוחות חשמל הם הפתרון המושלם לכל סוג חיווט. כבלים אלו משמשים על מנת להתקין את לוחות החשמל בצורה נכונה וקלה. על מנת להתקין לוח חשמל בצורה נכונה וקלה, כבל פיקוד גמיש הינו חובה. כבל זה מגיע בצבעים רבים ושונים כדי להקל על ההתקנה ומוליך חשמל ברמות שונות. חשוב לציין, כי ישנם כבלים קשיחים או גמישים מהם תוכלו לבחור בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם. למשל, ישנם כבלי פיקוד עם מעטה PVC או כבלי נחושת חשופים ועוד שלל כבלים מסוגים שונים.

מגוון כבלים איכותיים וחזקים ללוחות חשמל

לוח החשמל הוא למעשה “המוח” שאחראי על פעולת כל ציוד ומכשירי החשמל ולכן חשוב לבחור בכבלים איכותיים ועמידים בכדי שלוח החשמל יעבוד כמו שצריך ללא בעיות. אנו בחברת KLS פתרונות חשמל בעלי ניסיון רב בייבוא ושיווק ציוד חשמלי מהספקים המובילים בעולם ומציעים מגוון רחב של מוצרים בסטנדרט איכות בינלאומי. אנו מציעים כבל פלסט המאפשר נוחות שימוש ובידוד אידיאלי וכמו כן כבל פיקוד גמיש להולכת חשמל ברמות שונות שניתן גם להתאים באופן אישי לצרכי הלקוח. מוצרינו יבטיחו איכות ברמה הגבוהה ביותר תוך עמידה בתקנים המחמירים ביותר. מוזמנים ליצור עמנו קשר לביצוע רכישות וקבלת ייעוץ מקצועי מקיף בדרך לבחירת המוצר האידיאלי עבורכם

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.