למה צריך לוח חשמל דירתי

לוח החשמל הביתי הוא בעצם הרכיב המקשר בין הדירה שלכם למערכת החשמל המקומית ובעצם עם חברת החשמל. כל מעגל חשמלי הנמצא בקירות הבית שלכם עובר בסופו של דבר דרך לוח החשמל שם מחושב מה הייתה הצריכה החשמלית מאותו המעגל, וחישוב זה חברת החשמל יכולה לחשב כמה אתם חייבים לה עבור אותה צריכה. כמובן שהחשמל בבית יכול היה לזרום גם ללא לוח חשמל בדירה וישירות למקור המתח, אך לא ניתן לעשות זאת באופן חוקי, בחיבור ללוח הינו חובה. את לוח החשמל הביתי שלכם תוכלו למצוא לרוב הוא מחוץ לבית במקום נגיש לעובדי חברת החשמל או בבתים חדשים יותר באחד מחדרי הבית.

שימוש בלוח החשמל

לוח חשמל דירתי מורכב ממספר מפסקים שהאחראים על המעגלים השונים בבית. בהפסקת או הפעלת כל מתג בנפרד תוכלו לגלות אילו שקעים בבית מחוברים לאילו מעגלים, דבר שיכול לעזור למנוע עומסים על מעגלים מסוימים וכן על מנת לבצע פעולות עליהם באופן בטוח. נוסף למפסקים ניתן למצוא מנגנון המראה את כמות צריכת החשמל הביתית אשר בעזרתה תוכלו גם לחשב את חובכם לחברת החשמל. לוח חשמל בדירה צריך להיות תקין הן על מנת שהמעגלים החשמליים הביתיים יעבדו באופן תקין והן על מנת למנוע תקלות שעלולות לגרום לעומסים ושריפות. לכן באחריותכם לוודא את תקינותם אחת לתקופה ואם יש צורך גם להחליף חלקים מהם או את הלוח כולו.

החלפת לוח חשמל בדירה

כל פעולה במערכת החשמל הביתית צריכה להתבצע על ידי חשמלאי מוסמך בלבד, לכן גם אם אתם מזהים תקלה בלוח החשמל אין לבצע כל פעולה מורכבת בניסיון לתקן אותה. אם יש צורך בהחלפת לוח חשמל בדירה, ניתן לרכוש לוח חדש ומתקדם שימנע תקלות עתידיות ויכול לעזור לכם לשלוט במעגלים החשמליים שבבית ביתר קלות, ולתת לבעל מקצוע מנוסה להתקין אותו באופן אחראי בדירה. בKLS פתרונות חשמל, נוכל לספק לכם לוחות חשמל ביתיים ותעשייתיים מתקדמים שיבטיחו שימוש בטוח וארוך טווח ברשת החשמל. כל הלוחות שלנו בעלי תווי תקן מחמירים ומאושרים לעבודה אל מול חברת החשמל. לכל שאלה והצעת מחיר על לוחות חשמל לדריה ניתן ליצור איתנו קשר במיידי כאן באתר ובטלפון.

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.