חשיבות קופסאות החשמל

חשמל הוא אולי הבסיס לרוב הפעולות שאנו מבצעים ביום יום ואנו מסתמכים על תקינות מערכת החשמל לחיים תקינים ונורמליים. אם זה מקרר, תנור או טלוויזיה, כל רכיב מרכזי כיום מחובר לחשמל ועוזר לנו בדרך זו או אחרת. אך עם היתרונות הרבים של החשמל, באה גם אחריות גדולה. חשמל הוא גם דבר מסוכן מאוד שחשיפה או מעולה לא אחראית איתנו יכולה לגרום לאסונות גדולים ופגיעה הן ברכוש והן בנפש. אחת הסכנות הגדולות בשימוש בחשמל היא חשיפתו למים, לכלוך ומזיקים. סכנות אלו ממשיות במיוחד כאשר מדובר על מערכת חשמל חיצונית. בהתאם, כאשר אנו עושים שימוש במערכת חשמל החשופה למזג אוויר ותנאי הסביבה נהוג לעשות שימוש בקופסאות חשמל חיצוניות שיגנו על הרכיבים החשמליים הרגישים.

שימושים של קופסאות חשמל

קופסאות חשמל חיצוניות מגיעות בשלל גדלים וסוגים המתאימים למגוון רחב של שימושיים. ישנן קופסאות קטנות וקבועות שניתן להתקין על חיבורי חשמל ומספקים כמו של מזגנים או חיבורי תאורת גן, ישנן קופסאות חשמל חיצוניות גדולות שיכולות לכסות לוחות חשמל שלמים עם עשרות מפסקים וניתן גם למצוא קופסאת חשמל חיצונית שקופה אם בתוכה צריך להיות לדוגמה מסך דיגיטלי. קופסאות חשמל חיצוניות אלו אטומות לחלוטין מפני נוזלים, מונעות חדירת לכלוך ואבק שעלול להוביל לקצרים וגם עוצרות ממזיקים כמו נמלים ומכרסמים מלפגוע פיזית ברכיבים החשמליים. כמו כן, קופסאת חשמל חיצונית יכולה לכסות רכיבים חשמליים למען האסתטיקה ולהקנות מראה חלק, נקי ומסודר.

התקנת קופסאות חשמל בקלות

מרבית קופסאות החשמל מגיעות כך שחלקי כבר מורכבים יחדיו וכל שנותר לעשות או להבריג את גבן אל הקיר או לתלות אותן בבטחה על ברגים. כך ניתן לקבע את הקופסאות כמעט בכל מקום בו צריך אותן ובהתאם בסוג ההתקנה גם להסיר אותן בקלות. פתיחת הקופסה עצמה לרוב מתבצעת על הברגה, שכן זו הדרך הטובה ביותר לסגירת הקופסה באופן הרמטי. בהתאם לסוג הקופסה ניתן למצוא חור אחד או יותר ליציאת כבלי החשמל ואף ניתן להוסיף שכאלו באמצעות מקדחה בקופסאות הפלסטיק. אנחנו בKLS פתרונות חשמל מספקים שלל קופסאות חשמל בגדלים משתנים ולמגוון מטרות מאיכות משובחת. כמו כן, אנו מציעים הזמנת קופסאות בהתאמה אישית לכל מטרה. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.