מתקינים מערכות חשמל למבנים ומפעלים? זקוקים לציוד מקצועי?

שקע תקע CEE הוא מחוייב בשימוש מרבית מערכות החשמל התעשייתיות והוא עומד בתקנים מחמירים במיוחד לשימוש במערכות המספקות זרם חשמלי. כיום אפשר למצוא תקעים איכותיים העמידים בפני מים ומספקים פתרונות למגוון רחב של מתחים וזרמים. תקן CEE האירופאי מתייחס לדרישות מחמירות בתחום הבטיחות, איכות הסביבה ובריאות האנשים השוהים ליד המתקנים המחוברים במבנה או מחוץ למבנה. כאשר אתם קונים שקעים ותקעים העומדים בתקן CEE, אתם מספקים ללקוחות שלכם מתקנים באיכות גבוהה לאספקת חשמל לשמירה על בטיחות מקסימלית של העובדים שלהם.

הזמנה של שקע תקע סיקון CEE תעשייתי

שקע תקע סיקון CEE תעשייתי מאפשר לכם לבצע חיבור מהיר במיוחד עם תושבת ייחודית המיועדת להגן על הברגים של המתקן. אתם מקבלים מתקן המספק פתרון יעיל למגוון רחב של תדרים ומיקומים שונים של הארקה במבנה בו אתם עובדים. ניתן להזמין את השקעים והתקעים בכל סדר גודל של הזמנה ולהינות משירות הובלה ומשלוחים עד למקום בו אתם מבצעים את הפרוייקט. השקעים מיוצרים מהחומר פוליקרבונט המשתייך למשפחת חומרים פולימריים עמידים במיוחד לחום והוא מומלץ לשימוש במבנים תעשייתים בהם יש מכונות הפועלות שעות רבות ללא הפסקה.

תקע גרמני שקע לחיבורים עם הארקה

תקע גרמני שקע עם 3 פינים יכול להתאים למגוון רחב של חיבורים חשמליים. הדרך הטובה ביותר להזמין את התקעים והשקעים הגרמניים, הוא באמצעות הזמנה ישירות מהיבואן. את ההזמנה תוכלו לבצע במהלך העבודות שלכם בפרוייקט ולבחור את כמות השקעים והתקעים הנדרשים לכם. תוכלו להתייעץ עם צוות מקצועי המייבא את המתקנים והחלקים בכדי לספק ללקוחות שלכם את המוצר המתאים ביותר לצרכים התעשייתיים שלהם. בעזרת מתאמים ייעודיים, ניתן לחבר כל מכונה עם תקע גרמני לשקע ישראלי ולעבוד עם מגוון רחב של מכונות תעשייתיות שונות.

שקע תקע CEE חד פאזי ותלת פאזי

להזמנה של שקע תקע CEE העומד בתקן האירופאי המחמיר ביותר, צרו קשר עם חברת KLS פתרונות חשמל המייבאת ומשווקת את כל השקעים והתקעים התעשייתיים הטובים ביותר הקיימים היום. החברה עובדת עם היצרנים הגדולים בעולם לייצור מתקנים למערכות חשמל ויכולה לספק לכם אותם באיכות גבוהה ובמחירים נוחים במיוחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.